U četvrtak, 23. svibnja 2019. održana je završna sjednica Razrednog vijeća 4.a razreda školske godine 2018./2019. kojoj su prisustvovali i sami učenici, maturanti.

Uz silne informacije i događanja kroz školsku godinu o kojima je izvjestio razrednik maturanata Petar Babić, ostali nastavnici imali su priliku obratiti se maturantima i na taj način se oprostiti od njih.

Iz obraćanja profesora maturantima izdvajamo…

„Rado ste surađivali, pokazivali veliki interes i talent za likovno izražavanje, posebno prigodom obilježavanja blagdana i važnih datuma, gdje je vašim doprinosom uvijek u školi stvarano prigodno i toplo okruženje.“

Barbara Frnić, nastavnica likovne umjetnosti

„Nažalost, nisam radila s vama kao nastavnik, ali iz svakodnevnih susreta i komunikacije koju smo imali mogu reći da ste bili izuzetno ljubazni, topli u pristupu, ponudli riječ, uzvratili ju. Time ste unosili jednu finiju razinu komunikacije u našu školu. To mnogo govori o vama kao osobama. Drago mi je što ste bili baš takvi i hvala vam što ste bili naši učenici.“

Irena Žiger, prof.

„Bilo mi je lijepo raditi s vama posebno zato što ste uvijek iskazivali znatiželju. To vam je jako dobra osobina i sigurno će vam mnogo značiti u životu, jer bez znatiželje nema napretka. Samo tako dalje.“

Roman Divjak, nastavnik fizike

„Naši su sati velikim dijelom bili temeljeni na raspravi u koje ste se vrlo rado uključivali i davali svoja mišljenja, postavljali intrigantna pitanja i tjerali me da se i ja često zamislim. Zapravo sam i ja učila od vas, a da vi toga niste bili ni svjesni.“

Anica Fatiga, nastavnica politike i gospodarstva te sociologije

„Bili ste jako ozbiljni i mirni, što me u početku iznenadilo, ali je to bila dobra podloga za ozbiljan rad, u kojem ste rado sudjelovali i učili.“

Marija Kraševac Sakač, nastavnica kemije

„Možda je neobično, ali rad s vama u razredu za mene je predstavljao odmor, toliko ste dobro surađivali i savladavali gradivo. Bili ste super.“

Nina Prašnjak, nastavnica matematike

„Uvijek ste bili spremni na suradnju kako međusobnu tako i s profesorima. Pomagali se, odrastali zajedno, iskazivali zrelost u međusobnim odnosima i rješavanju problema. Bili ste divan doprinos kvaliteti ove škole.“

Maja Fatiga, nastavnica informatike

„ Zadovoljna sam načinom kako ste učili, iskazivali interes za predmet i nove sadržaje. Nadam se da će vam sve to znanje korisitii u vašem budućem studiju i životu.“ 

Helena Antić Žiger, nastavnica biologije

„Bilo mi je posebno ugodno ući u vaš razred. Lijepo ste surađivali, rado izvršavali sve zadatke, iskazivali ste veliki interes za njemački jezik. Razred iz snova.“

Zvonka Bratuša, nastavnica njemačkog jezika